CGS312U100R5C
CAP ALUM 3100UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS312U100R5C
CGS312U100R5C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS312U100R5C, 3100 µF kapasitansı ve 100 V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantısına sahip şasi montajlı bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 36 mOhm ESR değeri ve 2000 saatlik ömrü (85°C'de) endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda güvenilir performans sağlar. 120 Hz'de 6.4 A ve 10 kHz'de 8.32 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Gücü düşürme, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.32 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V