CGS312T450W5L
CAP ALUM 3100UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS312T450W5L
CGS312T450W5L Hakkında
CGS312T450W5L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 3100µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vidalı terminal bağlantılı kasa tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, şasi üzerine monte edilmek için uygundur. 43mOhm ESR değeri ile 120Hz'de karakterize edilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10kHz'de 10.8A ve 120Hz'de 7.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -10% ile +50% kapasitans toleransına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 3100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V