CGS312T350V5L
CAP ALUM 3100UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS312T350V5L
CGS312T350V5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS312T350V5L, 3100 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350 V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile Chassis Mount montajına olanak tanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. -10%, +50% tolerans aralığına sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik devrelerinde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar tasarımı nedeniyle doğru kutupluluğun gözlemlenmesi gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 3100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V