CGS254U020X3L
CAP ALUM 250000UF 20V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS254U020X3L
CGS254U020X3L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS254U020X3L, 250000 µF kapasitansı ve 20V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış büyük kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıyla chassis mount montaj tipine sahip bu komponent, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 6mOhm ESR değeri ile düşük serileme direncine sahip olup, 120Hz'de 29A ve 10kHz'de 37.7A ripple akımı toleransına sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışan komponent, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 250000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 20 V