CGS253U075X4C3PL
CGS253U075X4C3PL
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
CGS253U075X4C3
CGS253U075X4C3PL Hakkında
CGS253U075X4C3PL, WEC tarafından üretilen 25000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 39mOhm olup, 10kHz'de 11.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial Can gövdesi ile vida terminalleri içerir ve şasi monte uygulamalarına uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -10% ile +75% tolerans aralığında sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 25000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V