CGS253U050U4C
CAP ALUM 25000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS253U050U4C
CGS253U050U4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS253U050U4C, 25000µF kapasitansa ve 50V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıya ve chassis mount yapısına sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 21mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci, 9.8A 120Hz ripple akım kapasitesi ise endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanım için uygun özellikleri sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 25000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V