CGS241T450R2C
CAP ALUM 240UF 450V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS241T450R2C
CGS241T450R2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS241T450R2C, 240 µF kapasitansına ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi bağlantı sağlayan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. 120Hz'de 416mOhm ESR değeri ile karakterize edilen komponent, 10kHz'de 1.95A ve 120Hz'de 1.3A ripple current kapasitesine sahiptir. Yüksek voltaj endüstriyel uygulamaları, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 240 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 416mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V