CGS232T500X4C
CAP ALUM 2300UF 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS232T500X4C
CGS232T500X4C Hakkında
CGS232T500X4C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 2300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilime sahip bu kondansatör, chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat yaşam süresine sahiptir. 47mOhm ESR değeri ile 10 kHz'de 13.05A ripple akım yeteneğine ve 120 Hz'de 8.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek gerilim endüstriyel uygulamalarında kullanılan bu bileşen, -10% ile +50% kapasitans tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 47mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 500 V