CGS222T350W5L
CAP ALUM 2200UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS222T350W5L
CGS222T350W5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS222T350W5L, 2200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime uygun olarak tasarlanmış bu bileşen, şasi montajı için vida terminalleriyle donatılmıştır. ESR değeri 120Hz'de 63mOhm olup, yüksek frekansta 10.8A, düşük frekansta 7.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantiler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve filtre devreleri gibi endüstriyel elektronik sistemlerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V