CGS212U150R3C
CAP ALUM 2100UF 150V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS212U150R3C
CGS212U150R3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS212U150R3C, 2100 µF kapasitansa ve 150V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajı tipi bu komponentin sabit uygulamalarda kullanılmaya uygun olduğunu göstermektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saatlik ömür ile tasarlanmıştır. 74mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans sağlar. 10 kHz'de 5.59A ve 120Hz'de 4.3A ripple akım dayanımı bulunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 74mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.59 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 150 V