CGS203U050V4C
CAP ALUM 20000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS203U050V4C
CGS203U050V4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS203U050V4C, 20000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı özelliğine sahiptir. 21mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüştür. Maksimum 12.35A ripple current kapasitesine 10kHz frekansında sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen ve 2000 saatlik ömrü 85°C'de bulunan bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama amaçlarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V