CGS203U030R5L
CAP ALUM 20000UF 30V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS203U030R5L
CGS203U030R5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS203U030R5L, 20000µF kapasitansına ve 30V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli (screw terminals) kasa ile sağlanmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ESR değeri 120Hz'de 13mOhm olup, yüksek frekans ripple akımı 10kHz'de 14.3A, düşük frekans ripple akımı ise 120Hz'de 11A'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saat ömürlendürmeye sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 30 V