CGS201T250R2C
CAP ALUM 200UF 250V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS201T250R2C
CGS201T250R2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS201T250R2C, 200µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Vida terminali (screw terminals) ile şasi montajı yapılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik tasarlanmış ömrü, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. 241mOhm ESR değeri ile 2.55A (@10kHz) ve 1.7A (@120Hz) ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 241mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V