CGS193U063V3C
CAP ALUM 19000UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS193U063V3C
CGS193U063V3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS193U063V3C, 19000 µF kapasitanslı, 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 21mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de düşük impedans sağlar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 11.96 A, 120 Hz'de 9.2 A'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve energy storage sistemlerinde kullanılabilir. ±10%, +75% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 19000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 63 V