CGS174U010V3C
CAP ALUM 170000UF 10V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS174U010V3C
CGS174U010V3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS174U010V3C, 170000µF kapasitansa ve 10V nominal voltajına sahip büyük kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis monte edilir. 13mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans sağlar. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür derecesi vardır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Ripple akım kapasitesi 120Hz'de 13.5A, 10kHz'de 17.55A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 170000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 10 V