CGS172T250V4C
CAP ALUM 1700UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS172T250V4C
CGS172T250V4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS172T250V4C, 1700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim rating'ine sahip bu bileşen, şasi montaj tipi vida terminalleri ile sağlanmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 57 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ve 8.7 A ripple akımı 10 kHz'de karakteristik göstermektedir. Güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme uygulamaları gibi genel amaçlı devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 57mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V