CGS171T450R3C
CAP ALUM 170UF 450V SCREW
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS171T450R3C
CGS171T450R3C Hakkında
CGS171T450R3C, WEC tarafından üretilen 170 µF kapasitanslı 450V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 456 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ölçülen düşük seri direnci, yüksek frekans uygulamalarında 2.25 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. ±10%/+50% tolerans ile üretilen bu komponent, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda yer almaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 170 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 456mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V