CGS163U025R4C
CAP ALUM 16000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS163U025R4C
CGS163U025R4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS163U025R4C, 16000 µF kapasitans ve 25V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount tipi kuruluma uygun bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 17mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç sunarak yüksek ripple akım dayanımına (11.05A @ 10kHz) sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantisinin bulunması, endüstriyel ve telekomünikasyon uygulamalarında tercih edilmesini sağlamaktadır. ±10% / +75% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V