CGS162U150R2L
CAP ALUM 1600UF 150V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS162U150R2L
CGS162U150R2L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS162U150R2L, 1600µF kapasitanslı ve 150V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminallı radyal can pakette sunulan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120Hz'de 71mOhm ESR değerine sahip olan kondansatör, 10kHz'de 4.94A ve 120Hz'de 3.8A ripple akımı taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik yaşam süresi garantisi sağlar. -10% ile +75% arasında tolerans sınırları ile güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 71mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 150 V