CGS154U016X4C
CAP ALUM 150000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS154U016X4C
CGS154U016X4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS154U016X4C, 150000 µF kapasitans ve 16V rated voltaj özelliklerine sahip büyük kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminali (screw terminals) ile şasi montajı sağlayan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial, can tipi paketleme ile sunulan CGS154U016X4C, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V