CGS153U100X4C
CAP ALUM 15000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS153U100X4C
CGS153U100X4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS153U100X4C, 15000µF kapasitansa ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vidalı terminal bağlantısıyla sağlanan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 51mOhm olup, 10kHz'de 10.27A ripple akım yönetebilir. -40°C ile +85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.27 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V