CGS153T300X8L
CAP ALUM 15000UF 300V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS153T300X8L
CGS153T300X8L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS153T300X8L, 15000 µF kapasitans ve 300V nominal voltajla tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şase montajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi ve 15mΩ ESR değeri ile güç kaynakları, enerji depolama ve filtreleme devrelerinde uygulanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 10 kHz'de 29.7A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 300 V