CGS143U010R2C
CAP ALUM 14000UF 10V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
CGS143U010R2C
CGS143U010R2C Hakkında
WEC CGS143U010R2C, 14000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, şasi monte tip vida terminal bağlantısına ve radyal kutu paketlemeye sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan komponen, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 30mOhm ESR değeri ve 6.37A (10kHz) ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir. Düşük ESR ve yüksek kapasitans değeri sayesinde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 14000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.37 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 10 V