CGS143T250X5L
CAP ALUM 14000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS143T250X5L
CGS143T250X5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS143T250X5L, 14000 µF kapasitanslı ve 250V nominal voltajında tasarlanmış büyük kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde vida terminalli radyal kasa ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, düşük frekans filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. 13mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci, 2000 saat ömrü 85°C'de ve geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 85°C) sağlar. 10 kHz'de 25.95A ve 120 Hz'de 17.3A ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarına uygun tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 14000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V