CGS134U050W5L
CAP ALUM 130000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS134U050W5L
CGS134U050W5L Hakkında
CGS134U050W5L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 130000µF kapasitansına ve 50V voltaj derecelendirilmesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilmiştir. 5mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençe sahip olan komponent, 10 kHz'de 33.54A ve 120 Hz'de 25.8A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 130000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V