CGS123U100V3C
CAP ALUM 12000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS123U100V3C
CGS123U100V3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS123U100V3C, 12000 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kapalı kutu tipinde vida terminalleriyle şasi monte edilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 26mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençli tasarımı, 10 kHz'de 10.01A ve 120Hz'de 7.7A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Gücü yüksek uygulamalar, doğrultma devreleri ve enerji depolaması gereken endüstriyel sistemlerde tercih edilir. -10%/+75% tolerans aralığı ile esnektir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.01 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V