CGS123U010R2C
CAP ALUM 12000UF 10V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS123U010R2C
CGS123U010R2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS123U010R2C, 12000 µF kapasitansı ve 10V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmış bu kondansatör, 34mΩ @ 120Hz ESR değerine ve 2000 saat ömrüne (85°C'de) sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir işletim sağlar. 5.98A @ 10kHz yüksek frekans ve 4.6A @ 120Hz düşük frekans ripple akım kapasitesi, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında yaygın kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.6 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 10 V