CGS112U150R4C
CAP ALUM 1100UF 150V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
CGS112U150R4C
CGS112U150R4C Hakkında
CGS112U150R4C, WEC tarafından üretilen 1100 µF kapasiteli, 150V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 64 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de düşük empedans sağlar. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile uzun vadeli uygulamalarda güvenilir performans sunmaktadır. 10 kHz'de 5.72 A ve 120 Hz'de 4.4 A ripple akımı toleransı ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 64mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 150 V