CGS104U050X8L
CAP ALUM 100000UF 50V SCREW
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS104U050X8L
CGS104U050X8L Hakkında
CGS104U050X8L, WEC tarafından üretilen 100000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, chassis mount tipi vidalı terminal bağlantısı kullanmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 7mOhm ESR (120Hz'de) ve 38.09A ripple akım kapasitesi (10kHz'de) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Polar yapısı nedeniyle kutupluluğa dikkat edilerek bağlanmalıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 38.09 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V