CGS102T250R5L
CAP ALUM 1000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS102T250R5L
CGS102T250R5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS102T250R5L, 1000 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine sahip chassis mount tasarımı ile sabit uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 78mOhm ESR değeri ile enerji dağılımını minimize eder. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. 6.9A @ 10kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesine ve 4.6A @ 120Hz düşük frekans ripple akımına sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı AC/DC dönüştürücüler gibi endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 78mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.6 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V