CGS101T450R2C
CAP ALUM 100UF 450V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS101T450R2C
CGS101T450R2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS101T450R2C, 100µF kapasitansı ve 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarına yönelik alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminalli radial can paketinde sunulur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 737mOhm ESR değerine sahiptir. Ripple current kapasitesi 120Hz'de 1A, 10kHz'de 1.5A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve voltaj düzenleme devrelerinde kullanılır. -10% +50% tolerans ile tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V