CGRKM4004-HF
DIODE GEN PURP 400V 1A SOD123F
Paket/Kılıf
SOD-123T
Seri / Aile Numarası
CGRKM4004
CGRKM4004-HF Hakkında
CGRKM4004-HF, Comchip Technology tarafından üretilen standart recovery diyottur. 400V ters gerilim ve 1A ortalama doğrultucu akımı kapasitesine sahiptir. SOD-123F yüzey montajlı paketinde sunulan bu diyot, 1.1V maksimum ileri gerilim düşüşü ile çalışır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu bileşen, anahtarlama türü güç kaynakları, AC-DC konvertörleri, dalgalanma bastırıcı uygulamalar ve genel amaçlı doğrultucu devrelerde kullanılır. 15pF kapasitans değeri ile düşük parazit etkilere sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123T
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package KM/SOD-123F
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A