CGR522T200X5L
CAP ALUM 5200UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR522T200X5L
CGR522T200X5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR522T200X5L, 5200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için uygundur. Şasi montajı için vida terminali (screw terminals) ile donatılmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömrü belirtilmiştir. 120 Hz'de 17 mOhm ESR değerine ve 10 kHz'de 18.638 A ripple akımına karşılık gelebilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.638 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V