CGR513U016W3C
CAP ALUM 51000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR513U016W3C
CGR513U016W3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR513U016W3C, 51000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Vida terminalleri ile chassis'e monte edilir. 8.5 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sağlar. 105°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 25.3 A ve 120 Hz'de 22 A ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 51000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V