CGR462U020R2C
CAP ALUM 4600UF 20V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR462U020R2C
CGR462U020R2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR462U020R2C, 4600 µF kapasitansına ve 20V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantısı ile sağlanır. 22mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük serilerdeki direnci barındırır. 9.915A ripple current kapasitesi 10kHz yüksek frekansda ve 8.1A ripple current kapasitesi 120Hz düşük frekansda mevcuttur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saatlik ömür desteği sunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi yerlerde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.915 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 20 V