CGR452T100W4L
CAP ALUM 4500UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR452T100W4L
CGR452T100W4L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR452T100W4L, 4500µF kapasitansı ve 100V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radial can paketi ile sunulmaktadır. 9.4mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. 120Hz'de 24.3A ve 10kHz'de 29.403A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.403 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V