CGR373U050X5L
CAP ALUM 37000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR373U050X5L
CGR373U050X5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR373U050X5L, 37000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, şasi montajı yapılabilen vida terminalli radyal kutulu bir pakette sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklığında, 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 5.1mOhm (120Hz) ESR değeri ile düşük seri direneç sunmakta, 30A (120Hz) ve 34.5A (10kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±10% / +75% tolerans aralığında toleranslıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 37000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V