CGR273U050W5L
CAP ALUM 27000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR273U050W5L
CGR273U050W5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR273U050W5L, 27000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarında kullanılır. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount olarak tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömrü ile orta süreli uygulamalara uygun fiyatlı bir seçenektir. 120 Hz'de 6 mOhm ESR değeri ile ve 10 kHz'de 34.5 A ripple akım kapasitesi taşır. Güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V