CGR213U050W4L
CAP ALUM 21000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR213U050W4L
CGR213U050W4L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR213U050W4L, 21000 µF kapasitanslı ve 50V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli tasarımla endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan ve 2000 saat ömre sahip bu bileşen, 7.7mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük impedans sunmaktadır. 10 kHz'de 30.82A ve 120Hz'de 26.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü gerekli uygulamalarda filtreleme, yumuşatma ve enerji depolama işlevlerini yerine getirmek için uygun bir çözüm sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 21000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V