CGR213U020V3L
CAP ALUM 21000UF 20V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR213U020V3L
CGR213U020V3L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR213U020V3L, 21000µF kapasitans ve 20V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saat 105°C ömür süresi ile güç kaynakları, yüksek akım uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur. 9mOhm ESR değeri ve 22.655A @ 10kHz ripple akım kapasitesi sayesinde endüstriyel ve profesyonel elektrik devreleri tasarımlarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 21000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.655 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 20 V