CGR212U040R2C
CAP ALUM 2100UF 40V SCREW
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGR212U040R2C
CGR212U040R2C Hakkında
CGR212U040R040R2C, WEC tarafından üretilen 2100µF kapasitanslı, 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleriyle tasarlanmış, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 25mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük seri direnci sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 8.855A ripple akım yüksek frekans (10kHz) işletmesinde, 7.7A ripple akım düşük frekans (120Hz) işletmesinde taşıyabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.855 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V