CGR163U050V5L
CAP ALUM 16000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR163U050V5L
CGR163U050V5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR163U050V5L, 16000 µF kapasitansı ve 50 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile sağlanan bu bileşen, düşük ESR değeri (8.5 mOhm @ 120 Hz) sayesinde güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek ripple akım uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile +105°C arasında işletme sıcaklığına sahip olup, 2000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. 10 kHz'de 27.83 A ripple akım kapasitesi endüstriyel ve ticari cihazlarda geniş kullanım alanı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.83 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V