CGR152U050R2C
CAP ALUM 1500UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR152U050R2C
CGR152U050R2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR152U050R2C, 1500µF kapasitansa ve 50V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli chassis mount tipi kasa ile sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±10%/-10%, +75% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 67.2mOhm ESR değerine ve 2000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 120Hz'de 4.7A, 10kHz'de 5.405A ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve sinus dalgası türetme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 67.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.405 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V