CGR143U016R3C
CAP ALUM 14000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR143U016R3C
CGR143U016R3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR143U016R3C, 14000 µF kapasitansına ve 16V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminallı radial kutuyla hazırlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 11.9mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özelliği gösterir. 120Hz'de 12.9A, 10kHz'de 14.835A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve buffer devreleri gibi alanlarda kullanılır. -10%, +75% tolerans ile 16V voltaj derecelendirilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 14000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.835 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V