CGR123U012R2L
CAP ALUM 12000UF 12V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGR123U012R2L
CGR123U012R2L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGR123U012R2L, 12000 µF kapasitansına ve 12V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılı şasi montaj tasarımı ile güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel kontrol cihazları ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 15.4 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özelliği gösterir. 2000 saatlik ömür derecesi 105°C'de garanti edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 12.19 A ve 120 Hz'de 10.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.6 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 12 V