CGR122T075R2L
CAP ALUM 1200UF 75V SCREW
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGR122T075R2L
CGR122T075R2L Hakkında
CGR122T075R2L, WEC tarafından üretilen 1200µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajlı vida terminalli (Screw Terminals) kasa ile sunulan kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ESR değeri 120Hz'de 49.7mOhm, yüksek frekansta (10kHz) ripple akımı kapasitesi 6.785A olup, 120Hz'de 5.9A'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.785 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V