CGO632M035L
CAP ALUM 6300UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGO632M035L
CGO632M035L Hakkında
CGO632M035L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 6300µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, ±20% toleransa ve 19mOhm ESR değerine sahiptir. Şasi montajlı vida terminal bağlantı tipine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığında 1000 saatlik ömür süresi garantisi vermektedir. 120Hz'de 8.232A ve 20kHz'de 9.8A ripple akım kapasitesine sahip olan CGO632M035L, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.232 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V