CGO502M055L
CAP ALUM 5000UF 20% 55V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGO502M055L
CGO502M055L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGO502M055L, 5000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 55V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. Kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 19mOhm olup, ripple current kapasitesi 120Hz'de 8.904A ve 20kHz'de 10.6A'dir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, endüstriyel ve endüstriyel olmayan güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.904 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 55 V