CGO103M045L
CAP ALUM 10000UF 20% 45V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGO103M045L
CGO103M045L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGO103M045L, 10000µF kapasitans değerine ve 45V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısıyla sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömrü garantisi sunar. 22mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 13.104A, 20kHz'de 15.6A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.104 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 45 V