CGO103M016L
CAP ALUM 10000UF 20% 16V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGO103M016L
CGO103M016L Hakkında
CGO103M016L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 10000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, chassis mount tipi screw terminallere sahiptir. ±20% tolerans aralığında 16.7mOhm ESR değerine ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunan kondansatör, 120Hz'de 7.812A ve 20kHz'de 9.3A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.812 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V